Junior šampion Slovenska 
Junior šampion Česka
Šampion Slovenska
Šampion Česka
Klubový šampion
Derby Winner 2012
Grand Prix Slovakia Junior Winner 2012

Kandidát Šampiona ČMKU
Kandidát Šampiona Polska
Kandidát Šampiona Slovinska

MISS 2012 - 3.místo v klubové soutěži BŠO

6 x CAJC, 11 x CAC, 1 x r.CAC, 3 x CACIB, 2 x r.CACIB, 2 x CAC ČMKU, 4 x JBOB, 2 x BOB, JBOG3, JBOG2, JBIG3, BIG4
 

 
Datum Výstava Rozhodčí Třída  Výsledek ost.
17.9.2011 NV Brno (CZ) Václavík Miroslav(CZ) štěňat VN  
8.10.2011 MVP České Budějovice (CZ) Vondrouš Otakar(CZ) štěňat N  
5.11.2011 MVP Praha (CZ) Malgorzata ...(PL) dorost VN1  
7.1.2012 NV Hanácká (CZ) Václavík Miroslav(CZ) dorost VN  
4.2.2012 MVP Duo cacib Brno (CZ) Márová Petra (CZ) mladých V4  
5.2.2012 MVP Duo cacib Brno (CZ) Ing. Leoš Jančík (CZ) mladých  V2  
5.5.2012 MVP Praha (CZ) Ing. Jaroslav Matyáš (SK) mladých  V2  
8.6.2012 NV Senec (SK) Rafael Malo Alcrudo (ES) mladých V1, CAJC, započat Junior šampion SK  
9.6.2012 MVP Nitra (SK) Péter Harsányi (HU) mladých V1, CAJC, JBOB, JBOG 2, Grand Prix Slovakia Winner  
10.6.2012 MVP Nitra (SK) Annika Ulltveit-moe (SE) mladých V1, CAJC, JBOB, Derby BOG 3, Derby Winner - dokončen Junior šampion SK  
1.7.2012 NV Bielsko-Biala (PL) Anna Dzidt (PL) mladých V1, CAJC, JBOB  
30.6.2012 NV Klatovy (CZ) Otakar Vondrouš (CZ) mladých V1, CAJC, BOJ, BOB, Junior BIG3, BIG4 - započat Junior šampion ČR   
8.9.2012 Klubová výstava Česká Skalice (CZ) I. Bortel (DE) mladých V2  
29.9.2012 NV Moravskoslezská Brno (CZ) Josef Němec (CZ) mladých V1, CAJC  
13.10.2012 MVP České Budějovice (CZ) Ing. Leoš Jančík (CZ) mezitřída V1, CAC - dokončen Junior šampion ČR  
28.10.2012 NV Czestochova (PL) Malgorzata Halas (PL) mezitřída V2  
4.11.2012 MVP Praha (CZ) Polgar Andraš (SRB) mezitřída  V1, CAC - započat Šampion ČR  
1.12.2012 MVP Nitra (SK) MVDr. Gabriela Ridarčíková (SK) mezitřída V2, Res. CAC  
2.12.2012 MVP Nitra (SK) Piskay Vladimír (SK) mezitřída V1, CAC - započat Šampion SK  
5.1.2013 NV Hanácká Brno (CZ) Ing. Jančík Leoš (JSK) mezitřída V2  
26.1.2013 MVP Trenčín (SK) Szabó Sándor (HU) mezitřída V1  
23.2.2013 MVP Nitra (SK) Otakar Vondrouš (CZ) mezitřída V1, CAC  
24.2.2013 MVP Nitra (SK) Václavík Miroslav (CZ) mezitřída V1, CAC, Res. Cacib  
30.3.2013 MVP České Budějovice (CZ) Anna Redlická (PL) mezitřída V1, CAC, CACIB  
25.5.2013 MVP Litoměřice (CZ) MVDr. Gabriela Ridarčíková (SK) otevřená V1, CAC  
31.5.2013. NV Senec (SK) Monika Blaha (AT) otevřená V1, CAC - dokončen Šampion SK  
20.7.2013 MVP Mladá Boleslav (CZ) Dolejšová Olga (CZ) šampionů  V1/4 - CAC, CACIB - dokončen Šampion ČR  ..
14.9.2013 Klubová Česká Skalice (CZ) Svobodová Jana (CZ) šampionů  V4  
9.11.2013 MVP Kielce (PL) Barbara Larska (PL) šampionů V1, CAC, Res. CACIB - započat šampion Polska  
10.11.2013 MVP Vrtojba (SI) Michael Forte (IRL) šampionů V1, CAC, CACIB, BOB - započat Šampion SLO