Rodiče

 
Otec: CH Sireva Minstergate Paganini JW- "Axel" (Sireva Twister X  CH Sireva Royalty At Minstergate JW) 
 
Axel je výstavní a pracovní šampion tzv. FULL CHAMPION, v Anglii jsou obtížné podmínky pro získání jak šampiona práce,  tak  exteriéru a tak jen málo výmarů má oba dva šampionáty. Axel získal v roce 2009 Show Gundog Working Certificate ( v ČR je to obdoba šampiona práce). Šampionem práce a exteriéru byla rovněž i Axelova matka Sireva Royalty At Minstergate, otec Axela je Sireva Twister, pes mimořádných pracovních kvalit a loveckých schopností. Jeho mimořádných loveckých vlastností využívaly především chovatelské stanice v Anglii, které se specializovaly na chov pracovních linií výmarů. 


Axel získal několikrát BOB a BIS na klubových výstavách v Británii, 

CC (Cacib), res.CC (Res.Cacib) opět na klubových výstavách,
získal Res. CC na Crufts 2009 z 204 přihlášených jedinců,

 

BIS at the WCGB open show 2008 (klubová výstava výmarských ohařů - Vítěz klubové výstavy!)

1st CC & BIS at the WA Ch Sh 2008 (klubová výstava výmarských ohařů - Vítěz klubové výstavy!)

2nd CC & BOB Border Union 2008

3rd CC WCGB 2008 (klubová výstava)
4th CC & BOB WKC 2009 (klubová výstava)
RDCC at SKC 2008
RDCC at Crufts 2009 - na Cruft´s 2009!!!
RDCC at Bath 2010

 

 

Matka : Eternal Vision At Sirius Nova - "Gina" ( MultiCH, InterCH Sireva Drake At Sirius Nova X MultiCh. Anastasia Sirius Nova)

 

Matka Gina pochází z jedné z nejúspěšnějších chovatelských stanic v ČR ze Sirius Novy. Gina získala za svoji výstavní kariéru řadu titulů a ocenění. Je několikanásobnou junioršampionkou, šampionkou a grandšampionkou, je taktéž mezinárodní šampionkou krásy a mezinárodní výstavní šampionkou. 

Otec Giny, úspěšný a krásný pes Sireva Drake, je pes importovaný z Anglie, v ČR je to jeden z nejúspěšnějších výmarů poslední doby, je Multijunioršampionem a multišampionem spousty zemí, získal několikrát BIS - vítěz výstavy jak u nás, tak i v zahraničí. 

Ginina Matka Anastasia Sirius Nova je rovněž výstavní multišampionka.

 

Gina je Junior šampion České republiky a Slovenské republiky,

Šampionkou Česka, Slovenska, Rakouska, Polska

Grandšampionkou Česka a Slovenska

 

Gina je po pracovní stránce všestrannou fenou, má za sebou spoustu loveckých zkoušek,  z toho 3x všestranné. Na Mezinárodních všestranných zkouškách se zadáváním CACIT, získala I. cenu, celkově 6. místo a byla oceněna za nejlepší práci na vodě. Taktéž oba rodiče Giny jsou všestannými psy.